GetFLV

9.8.988.88

3.0

2

FLV formatındaki dosyaları oynatın, düzenleyin ve indirin

90.1k

Bu uygulamayı oyla

GetFLV, FLV formatındaki video dosyaları ile çalma, düzenleme ve en popüler video web sitelerinden indirme gibi farklı şeyler yapmanıza izin veren ‘hepsi bir arada’ programdır.

GetFLV’nin ara yüzü yapabileceğiniz çeşitli şeylere ayrılmıştır: Tarayıcı, karşıdan yükleme yöneticisi, FLV’yi diğer video dosya formatlarına ve diğer video dosya formatlarını FLV’ye dönüştürücü, ses ayrıştırıcı ve dosya onarıcı.

Tarayıcı, indirmek istediğiniz video için internette arama yapmanıza imkan verir. Bu sayede bu programı YouTube, Metacafe, Hulu, ya da DailyMotion’a erişip en sevdiğiniz videoları indirmek için kullanabilirsiniz.

Dosya dönüştürücüsü iki bölüme ayrılmıştır: Biri normal videoları FLV videoya dönüştürmek için, diğeri ise FLV formatındaki videoları diğer formatlara dönüştürmek için. Bu formatların en popüler olanları MP4, AVI, WMV, 3GP, MPG, ve iPod, PSP, iPhone, Zune, Mobile, vs. gibi farklı profillerde sınıflandırılmış MOV dosyaları.

Bu araçlar videolarınızı MP3, WMA, AAC, WAV, ya da AC3 dosyalarına dönüştüren bir ses ayrıştırıcısını ve örneğin süre hakkındaki yanlış bilgi gibi videolarınızdaki hataları düzeltmenize yardımcı olacak bir FLV dosya onarıcısını mükemmel bir şekilde tamamlar.
Kısıtlamalar

Kısıtlı kullanımlı 14 günlük deneme versiyonu

Uptodown X